Cvičení v období Koronaviru

Přesto, že je současná situace složitá více či méně pro každého z nás, jsem vděčná za všechny lidi, kteří se okolo mě pohybují, pomáhají a svými činy mě inspirují.

Nejinak tomu bylo s nápadem, který přišel od šikovných děvčat z Domova seniorů Luhačovice , když jsem jim položila otázku, zda bych jim mohla být nějak užitečná i teď, když nemohu za klienty s pravidelnými lekcemi jezdit osobně.

Během pár hodin mi přišla zpráva, co takhle vyzkoušet online jógu přes Skype?

Paráda! Byla jsem nadšená!

Slovo dalo slovo a po doladění všech technických nezbytností jsme o tři dny později rozjeli PRVNÍ SKYPE LEKCI JÓGY PRO SENIORY. Radost byla oboustranná a tak jsme se domluvili na pokračování. To už však bylo pouze jedno, jelikož přišlo mimořádné opatření ministra zdravotnictví…

Naše online lekce skončily, nicméně díky této úžasné zkušenosti jsem přišla na myšlenku připravit video lekci jógy pro seniory.

Takže pokud čtete tyto řádky a máte doma seniora, který je i počítačově zdatný či mu můžete pomoci s realizací tohoto cvičení, klikněte na odkaz na mém YouTube kanálu. Věřím, že i v sedu na židli se příjemně protáhnete.

 

A co Skype?

Pokračuji alespoň s dětmi v Dětském domově ve Smolině. Věřím, že je tento náš společný čas pro děti vítaným zpestřením v této nelehké době.

dav

dav

Miluje pohyb a lásku k němu předává stále na svých lekcích. Dnes je především lektorkou jógy pro děti, dospělé i seniory. Díky poznatkům z praktikování jógy s dětmi motivuje rodiče, jak vést děti k lásce z pohybu, správným dechovým návykům a relaxaci.Její příběh si najdete tady>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.